Oferta pracy

Inżynier ds. automatyki

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyć będzie w projektach budowy maszyn i urządzeń przemysłowych.

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz uruchomienie oprogramowania PLC/HMI budowanych stanowisk i linii montażowych,
  • Programowanie stanowisk zrobotyzowanych,
  • Uczestnictwo w uruchamianiu maszyn i linii u klientów w Polsce i za granicą,
  • Udział w przygotowaniu założeń technicznych dla nowych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Automatyka lub pokrewny,
  • Znajomość przemysłowych sterowników PLC oraz paneli operatorskich (SIEMENS, OMRON, MITSUBISHI, ALLEN BRADLEY),
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych, dodatkowy atut to znajomość środowiska EPLAN Electric P8,
  • Znajomość języka angielskiego oraz umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej w tym języku,
  • Dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Kreatywność i nastawienie na naukę i rozwój.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w programowaniu robotów (Kuka, Mitsubishi, Fanuc),
  • Umiejętność programowania w środowisku LabView,
  • Znajomość języków programowania – C, C++, Java,
  • Znajomość zagadnień z dziedzin takich jak systemy wizyjne, systemy wizualizacji Scada,
  • Doświadczenie na stanowisku automatyka/programisty.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pełną wyzwań pracę przy ciekawych i ambitnych projektach realizowanych dla największych producentów z branży motoryzacyjnej na całym świecie,
  • Dodatkowe benefity: pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Aplikacje prosimy kierować na maila: rekrutacja@philogic.pl