O firmie

Projektujemy, automatyzujemy, integrujemy rozwiązania dla przemysłu

Automatyka przemysłowa

Rynek automatyki przemysłowej

Jesteśmy polską firmą, która od samego początku działalności związana jest z rynkiem automatyki przemysłowej. W ciągu pierwszych 10 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 500 projektów o różnej skali skomplikowania - począwszy od prostych stanowisk manualnych, po kompletne zautomatyzowane linie produkcyjne - funkcjonujące w zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Działamy głównie w branży motoryzacyjnej dostarczając rozwiązania, które funkcjonują w zakładach liderów branży i produkują części samochodowe dla największych marek automotive. Zdobyte doświadczenia potrafimy również z powodzeniem przenieść na inne branże.

Kreatywna kadra

Innowacyjność, elastyczność oraz zgrana kreatywna kadra pozwalają nam każdego dnia oferować rozwiązania nowoczesne, innowacyjne a przy tym przystępne cenowo.

Firmę tworzy zespół ponad 70 osób pracujących w działach: sprzedaży, zarządzania projektami, konstrukcji, automatyki, montażu, obróbki skrawaniem oraz zakupów, których kolektywna praca owocuje powstawaniem projektów, dzięki którym stajemy się rozpoznawalni na całym świecie.

Obszar działania firmy

Kreatywna kadra
Certyfikat

Kompleksowa oferta

Współpracujemy głównie z firmami z branży Automotive oraz AGD ale otwarci jesteśmy również na nowe wyzwania.

Uczciwość i terminowość

Rynek znamy z perspektywy Klienta, wiemy jak ważna jest terminowość i uczciwe planowanie realizacji projektu.

Certyfikaty

Działamy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001

Globalny zasięg

  • Od roku 2011 ponad 20 Klientów zrealizowało z nami więcej niż 500 inwestycji w różnych miejscach świata: Polska, Niemcy, Czechy, Rumunia, Francja, Portugalia, Maroko, Tajlandia, Indie, Chiny, Meksyk, Stany Zjednoczone
  • Posiadamy umowy partnerskie z doświadczonymi partnerami zlokalizowanymi na terenie Stanów Zjednoczonych, Chin i Meksyku. Wszyscy partnerzy posiadają doświadczenie w projektach z branży automotive.
Globalny zasięg

Siedziba

Mając na uwadze ciągły rozwój firmy oraz dążąc do realizacji coraz większych projektów,
w 2019r. wybudowaliśmy nowoczesny obiekt produkcyjno-biurowy.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznano nam:

  • Gazele biznsu
  • Forbes 2019
  • Forbes 2020
  • Brylant Polskiej Gospodarki 2020
  • Efektywna Firma
  • Forbes 2022