Podajniki wibracyjne

Przemysł zmierza w kierunku ciągłego doskonalenia produkcji i automatyzacji procesów, zauważyliśmy konieczność wdrożenia rozwiązań z zastosowaniem robotów i systemów automatycznego podawania elementów.

Budowa systemów podawania

Budowa systemów podawania

Kilkaset zrealizowanych projektów w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych pozwoliło nam dostrzec istotną rolę jaką pełnią systemy podawania. Doświadczenie w budowie maszyn pomaga nam szerzej spojrzeć na problematykę podawania komponentów, a tym samym lepiej zrozumieć potrzeby klientów poszukujących systemów podawania dopasowanych do ich potrzeb.

Dostrzegając zapotrzebowanie na rzetelnych dostawców systemów podawania postanowiliśmy przekuć nasze dotychczasowe doświadczenie na powstanie działu specjalizującego się w budowie systemów podawania.

Podajniki dedykowane

Zlokalizowany w Warszawie oddział Philogic specjalizuje się w dostarczaniu podajników dedykowanych pod konkretny produkt, budowanych zgodnie z wytycznymi Klienta. Oferujemy podajniki cylindryczne, liniowe, dosypowe oraz kompletne systemy podawania.

Stawiamy na wysoką jakość stosowanych komponentów, profesjonalne wsparcie i doradztwo. Podajniki budujemy w oparciu o komponenty firmy RNA - światowego lidera rozwiązań do systemów podawania, efektem tej współpracy jest bezawaryjna i niezawodna praca podajników przez wiele lat.

podajniki dedykowane
podajniki wycena

Potrzebujesz wyceny?

Będziemy potrzebowali następujących informacji:

  • rysunki, model 3D, ewentualnie próbka podawanego detalu
  • oczekiwana wydajność podawania (ilość sztuk na minutę)
  • propozycja orientacji na wyjściu podajnika
  • autonomia - oczekiwany czas pracy bez uzupełniania komponentów