Oferta pracy

Konstruktor

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyć będzie w projektach budowy maszyn i urządzeń przemysłowych.

Obowiązki:

  • Analiza specyfikacji technicznej i wymagań projektowych klienta.
  • Opracowanie koncepcji i rozwiązań technicznych zgodnie z założeniami projektu, obowiązującymi regulacjami prawnymi i normami oraz w oparciu o standardy firmy.
  • Projektowanie maszyn i urządzeń w systemie CAD (Solidworks) oraz przygotowanie dokumentacji 3D i 2D dla projektu.
  • Prezentowanie wyników prac w ramach zespołu projektowego oraz w trakcie spotkań z klientami.
  • Dobór i opracowywanie zestawień podzespołów handlowych w ramach projektu mechanicznego.
  • Współpraca i wsparcie techniczne dla działów:
    • handlowego - w trakcie procesu zamawiania komponentów do projektu,
    • produkcji i montażu - w trakcie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,
    • działu sprzedaży - w ramach opracowywania zapytań ofertowych.
  • Nadzorowanie procesu tworzenia i aktualizacji kompletnej dokumentacji projektowej.
  • Współpraca z zewnętrznymi interesariuszami projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek - budowa maszyn lub pokrewne: mechanika, mechatronika.
  • Znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, elektroniki.
  • Umiejętność projektowania w środowisku SOLIDWORKS 2D/3D (znajomość programu Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem).
  • Biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz bezpośredni kontakt z klientem.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania czasem.
  • Kreatywność, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność, komunikatywność ,zorientowanie na jakość.
  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pełną wyzwań pracę przy ciekawych i ambitnych projektach realizowanych dla największych producentów z branży motoryzacyjnej na całym świecie
  • Dodatkowe benefity: pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Aplikacje prosimy kierować na maila: rekrutacja@philogic.pl