Oferta pracy

Mechanik / monter

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku uczestniczyły będą w projektach montażu maszyn, urządzeń przemysłowych w oparciu o specyfikację techniczną.

Obowiązki:

  • Budowa maszyn przemysłowych od podstaw (praca w grupie),
  • Montaż podzespołów mechanicznych zgodnie z dołączoną specyfikacją techniczną,
  • Serwis oraz modyfikacje maszyn w firmie oraz na wyjeździe,
  • Montaż przygotowania powietrza, wysp zaworowych, wykonywanie instalacji pneumatycznej zgodnie ze schematem,
  • Montaż oraz podłączanie systemów smarujących,
  • Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich,
  • Instalacja oraz uruchomienie u klienta (Wyjazdy do klienta organizowane w grupach),
  • Wykonywanie modernizacji mechanicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Ukończona szkoła zawodowa lub technikum o profilu elektrycznym/mechanicznym,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi monterskich (wkrętarka, szlifierka itp.),
  • Mile widziane umiejętności ślusarskie,
  • Doświadczenie w pracach monterskich,
  • Umiejętność samokontroli jakości wykonywanych prac,
  • Umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Pracowitość, uczciwość, rzetelność i zaangażowanie,
  • Organizowanie i utrzymywanie w należytym porządku swojego miejsca pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pełną wyzwań pracę przy ciekawych i ambitnych projektach realizowanych dla największych producentów z branży motoryzacyjnej na całym świecie,
  • Dodatkowe benefity: pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Aplikacje prosimy kierować na maila: rekrutacja@philogic.pl